Contact

Contacteer KdNS Heule

Je kan ons op volgende verschillende manieren contacteren:

 
 
 
 

Of volg ons op sociale media:

of voor uw specifieke vraag...

Christoph Bertier

Functie: Voorzitter / GC / PR en Communicatie

Telefoon: +32 468 00 61 31

Jean-Pierre Deraeve

Functie: Bestuurder

Telefoon: +32 474 89 07 04

Kris Duboccage

Functie: Bestuurder / Verantwoordelijke Kantine

Email: kris.duboccage@kdnsheule.be

Telefoon: +32 478 32 99 06

Chris Soete

Functie: Sportief Management

E-mail: chris.soete@kdnsheule.be

Telefoon: +32 473 72 75 58

John Panis

Functie: Data Management / ledenbeheer

E-mail: john.panis@kdnsheule.be

Telefoon: +32 496 85 82 26

Gino Vanneste

Functie: TVJO

Telefoon: +32 494 15 36 72

Sarah Cattebeke

Functie: Event Management

Email: sarah.cattebeke@kdnsheule.be

Telefoon: +32 472 11 09 28

Andy Bucket

Functie: Commercieel Management

E-mail: andy.bucket@kdnsheule.be

Telefoon: +32 478 09 67 80

Patrick Martin

Functie: Voorzitter Ouderraad

E-mail: ouderraad@kdnsheule.be

Telefoon: +32 498 12 90 00